
Бур по бетону BOSCH SDS PLUS-1 6*100/160 мм (2608680263)
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608680263
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур по бетону BOSCH SDS PLUS-1 6×100/160 мм — професійний інструмент для свердління технічних отворів у бетоні, цеглі та камені. Ріжуча пластина з вольфрамового карбіду забезпечує надзвичайну твердість свердла, а форма з двома канавками ефективно відводить пил з робочої зони. Завдяки універсальному хвостовику SDS PLUS бур сумісний з усіма перфораторами цієї системи кріплення.
Види робіт:
- Свердління отворів
Оброблювані матеріали:
- Бетон
- Суцільна цегла
- Піщана цегла
- Бетонний блок
- Камінь
Технічні характеристики:
- Діаметр: 6 мм
- Довжина робочої частини: 100 мм
- Загальна довжина: 160 мм
- Тип хвостовика: SDS PLUS
- Призначення: свердління технічних отворів у бетоні, цеглі, камені
Комплектація:
- Бур по бетону BOSCH SDS PLUS-1 6×100/160 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 6 мм |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Робоча довжина, мм | 100 |
| Загальна довжина, мм | 160 |
| Діаметр бура, мм | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴
