
Круг відрізний BOSCH 125*1*22 Expert for Metal
35 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 2608603396
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Круг відрізний Bosch Expert for Metal 125х1,0х22,23 мм - якісний картридж для прямих або кутових шліфмашин від відомого німецького виробника Бош. З його допомогою болгарка перетворюється в гарний інструмент для різання металу.

Назначение: универсальное применение в промышленном и ремесленном производстве. Часто используется для резки или зачистки материалов, изготовленных из стали. Подходит для угловых шлифмашин всех классов мощности.
Особенности отрезных кругов ТМ Bosch
- Изготовлены из качественных материалов
- Удобны в использовании
- Официально представлены в более 160 странах мира
- Производство в соответствии с международными стандартами качества
Преимущества отрезного круга Bosch WA 60 T BF

- Изготовлен в соответствии с европейским стандартом качества EN 12413
- Диаметр круга составляет 125 мм
- Толщина отрезного круга - 1 мм
- Диаметр посадочного отверствия составляет 22,23 мм
- Максимальная рабочая инструмента не должна превышать 80 м/с
- Можно использовать с инструментом, выдающем не более 12250 об/мин
Характеристики отрезного круга БОШ 125х1,0х22,23 мм
|
Тип рабочего материала: |
сталь |
|
Диаметр диска: |
125 мм |
|
Диаметр посадочного отверствия: |
22,23 мм |
|
Толщина круга: |
1 мм |
|
Размер зерна: |
60 мкм |
|
Максимальная рабочая скорость: |
80 м/с |
|
Максимальна кількість обертів: |
12250 об/хв |
|
Тип зерна: |
АЅ |
|
Клас твердості: |
T (дуже твердий) |
Рекомендації по техніці безпеки

5 причин купити круг відрізний Bosch в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити відрізний диск 125 х 1,0 мм для різання сталі. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Bosch в Україні. Весь товар поставляється з офіційними сертифікатами якості. Якщо Вас цікавлять вартість відрізного кола для болгарки по сталі, менеджери інтернет-магазину дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 1 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 30 |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Товщина диска, мм | 1 |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Робочий матеріал | Сталь |
- Ціна: 35 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
