
Пневмостеплер Makita AF506 для цвяхів (AF506)
12 318 ₴
- Готово до відправки
- Код: AF506
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Makita AF506:
4,9-8,3 бари — робочий тиск
Використовує цвяхи типу J
1-1.2 мм — діаметр цвяхів
15-50 мм — довжина цвяхів
Касетний магазин на 100 цвяхів
Регулювання сили удару
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Пневмостеплер Makita AF506
Олія 30 мл 181434-7
Кейс
ОПИС ПНІВМОСТЕПЛЕРА Makita AF506
Makita AF506 - легкий і компактний пневматичний цвяхозабивач для професійного використання. Працює від стисненого повітря з робочим тиском від 4,9 до 8,3 бара. Касетний магазин вміщує 100 цвяхів типу J/18 GA. Для робіт із тонкими матеріалами є регулювання сили удару.
Makita AF506 постачається в кейсі з пневматичною олією для роботи
5 причин купити цвяхозабивач Makita в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити найкращий цвяхозабивач. ТД Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Makita на території України. Усі пневмоінструменти виробництва Makita сертифіковані та постачаються з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить, скільки часу можна працювати степлером, менеджери нададуть докладну консультацію й підкажуть, який інструмент краще взяти для дому. В електронному каталозі Ви також запросто знайдете правильні відгуки про обраний інструмент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Місткість магазина | 100 шт |
| Габарити | 250x70x256 мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Комплектація | Кейс |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 50 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 15 мм |
| Номінальний тиск | 4.9-8.3 бар |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип витратного матеріалу | Цвях |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 318 ₴


