
Дизельний генератор 16 кВт Dagartech BGPS 25 ST з баком 70 л (BGPS 25 ST)
588 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGPS 25 ST
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Dagartech BGPS 25 ST – дизельний генератор промислового класу, призначений забезпечення електроживленням виробничих об'єктів, офісів, магазинів, державних установ. Дана модель генератора має номінальну потужність 16 кВт (20 кВа), чого буде достатньо для живлення електроприладів та обладнання у невеликій будівлі, а великий бак для палива на 70 л забезпечить безперебійну роботу до 11,5 годин при 100% навантаженні.
Переваги електрогенератора Dagartech BGPS 25 ST:
- Відповідність вимогам CE та ISO
- Якісний дизельний двигун PERKINS 404A-22G1 об'ємом 2216 куб.см
- Безщітковий альтернатор STAMFORD S0L2-G (Великобританія) зі 100% мідною обмоткою
- Мікропроцесорний модуль DSE 6020 MKII для керування роботою та контролю стану генератора
- 16 кВт / 20 кВа - номінальна потужність на виході
- 18 кВт / 22 кВа - максимальна потужність на виході
- 230/400 В - номінальна напруга на виході
- Вбудований комплект акумуляторних батарей з автоматичною підзарядкою
- Для роботи використовується дизель, що відповідає стандарту EN 590
- Великий бак для палива на 70 л
- Витрата палива при 100% навантаженні всього 6,1 л/год
- Рідинна система охолодження двигуна з автоматичним підігрівом для запуску взимку
- Шумопоглинальний кожух забезпечує роботу за температури до -40 С
- Корпус виготовлено з високоміцної оцинкованої сталі та покрито епоксидно-поліефірною порошковою фарбою
Комплектація:
- Дизельний генератор Dagartech BGPS 25 ST – 1 шт
- Інструкція експлуатації – 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagartech |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 16 кВт |
| Максимальна потужність | 18 кВт |
| Повна потужність | 22 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 11.5 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | PERKINS 404A-22G1 |
| Об'єм двигуна | 2216 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 10.6 л |
| Об'єм паливного бака | 70 л |
| Потужність двигуна | 28 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 6.1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850 мм |
| Висота | 1175 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Вага | 615 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер, Електричний |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | PERKINS 404A-22G1 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Охолодження | Рідинне |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Вид пального | Дизель |
| Тип встановлення | стаціонарний |
| Особливості | Лічильник мотогодин, Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR |
| Країна торгової марки | Іспанія |
| Клас | Професійний |
| АВР (автоматичне введення резерву) | Да |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Альтернатор (виробник) | STAMFORD S0L2-G |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Розміри | 185x84x117.5 см |
| Призначення | для електрокотла, для кемпінгу, для квартири, для дому, для дачі, для лікарні |
| Потужність | 16.0 кВт |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Об'єм бака для олії | 10.6 л |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Потужність номінальна 1ф | 16.0 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 18.0 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 16.0 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 18.0 кВт |
| Реалізація | шумозахист, у кожусі |
| Стан товару | Новий |
| Акумулятор у комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 000 ₴
