
Ящик для інструменту MANO BL.O-20 з органайзером і висувними полицями (BL.O-20)
1 577 ₴
- Готово до відправки
- Код: BL.O-20
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MANO BL.O-20 - місткий пластиковий контейнер для зручного зберігання ручних інструментів і витратних матеріалів. Ця модель має органайзер не тільки на кришці, а й на двох висувних полицях усередині.
Переваги ящика MANO BL.O-20
- Виготовлений з ударостійкого поліпропілену
- Велика місткість
- Безліч відділень для витратних матеріалів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mano |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 29 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 29 |
| Наявність знімного лотка | Немає |
| Матеріал замків | Пластик |
| Кришка з органайзером | Так |
| Ховаючись ручка | Так |
| Габарити | 510x290x280 мм |
| Призначення | Для ручного інструменту, для дрібних елементів |
| Діагональ | 20 дюймів |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 577 ₴


