
Контейнер для інструменту MANO NB-60 з кришкою об`ємом 60 л (NB-60)
931 ₴
- Готово до відправки
- Код: NB-60
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MANO NB-60 - місткий пластиковий контейнер для зручного зберігання будь-яких інструментів у гаражі, вдома, майстерні або на дачі. Ця модель має значний об'єм у 60 л.
Переваги ящика MANO NB-60
- Виготовлений з ударостійкого поліпропілену
- Підходить для використання на вулиці
- Стійкий до впливу дощу та низьких температур
- Подвійні замки з міцного пластику
- Отвір для навісного замка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mano |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Шухляда |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 399 мм |
| Висота | 410 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Наявність знімного лотка | Немає |
| Матеріал замків | Пластик |
| Кришка з органайзером | Немає |
| Ховаючись ручка | Немає |
| Габарити | 600x393x410 мм |
| Призначення | Для ручного інструменту, для дрібних елементів, для електроінструменту |
| Об'єм | 60 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931 ₴


