
Кейс для електроінструменту MANO MTC-360 ударостійкий і вологостійкий (MTC-360)
5 920 ₴
- Готово до відправки
- Код: MTC-360
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MANO MTC-360 - компактний пластиковий кейс для зберігання і транспортування мережевих або акумуляторних електроінструментів в автомобілі, гаражі, вдома, майстерні або на дачі. Ця модель має всередині м'які вставки з пінного матеріалу, який амортизує удари.
Переваги кейса MANO MTC-360
- Якісні матеріали
- Ударостійка та вологостійка конструкція
- Зручна м'яка ручка
- М'які знімні пінні вставки всередині
- Отвори для навісних замків із нержавіючої сталі
- Міцні пластикові замки забезпечують пилонепроникність під час закриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mano |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 228 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Наявність знімного лотка | Немає |
| Матеріал замків | Пластик |
| Кришка з органайзером | Немає |
| Ховаючись ручка | Так |
| Габарити | 530x400x228 мм |
| Призначення | Для електроінструменту |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 920 ₴


