
Кейс для електроінструменту MANO MTC-300 ударостійкий і вологостійкий (MTC-300)
3 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: MTC-300
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кейс для електроінструменту MANO MTC-300 ударостійкий і вологостійкий (MTC-300) — компактний пластиковий кейс для зберігання та транспортування мережевих або акумуляторних електроінструментів в автомобілі, гаражі, будинку, майстерні або на дачі. Усередині кейса знаходяться м’які вставки з пінного матеріалу, які амортизують удари та забезпечують надійний захист інструментів.
Особливості та переваги:
- Високоякісні матеріали виготовлення
- Ударостійка та вологостійка конструкція
- Зручна м’яка ручка для перенесення
- М’які знімні пінні вставки всередині для амортизації
- Отвори для навісних замків із нержавіючої сталі
- Міцні пластикові замки забезпечують пилонепроникність під час закриття
Технічні характеристики:
- Матеріал корпусу — пластик
- Внутрішні вставки — пінний матеріал
- Тип — кейс для електроінструменту
- Призначення — зберігання та транспортування мережевих та акумуляторних інструментів
Комплектація:
- Кейс MANO MTC-300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mano |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 133 мм |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Наявність знімного лотка | Немає |
| Матеріал замків | Пластик |
| Кришка з органайзером | Немає |
| Ховаючись ручка | Так |
| Габарити | 530x400x133 мм |
| Призначення | Для електроінструменту |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴


