
Органайзер для витратних матеріалів MANO ORG-13 (ORG-13)
229 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: ORG-13
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
MANO ORG-13 — компактний органайзер для зберігання витратних матеріалів у гаражі, будинку, майстерні або на дачі. Ця модель має 18 контейнерів, придатних для шурупів, цвяхів та інших витратників. Переваги ящика MANO ORG-13 Виготовлений з ударостійкого поліпропілену Універсальна конструкція Велика місткість Знімні перегородки дають змогу налаштувати конфігурацію самостійно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mano |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 18 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 326 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 0.47 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 12 |
| Наявність знімного лотка | Немає |
| Матеріал замків | Пластик |
| Кришка з органайзером | Немає |
| Ховаючись ручка | Немає |
| Габарити | 326x257x48 мм |
| Призначення | Для дрібних елементів |
| Діагональ | 13 дюймів |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴

