
Ключ накидний посилений King Tony 60 мм (для вантажної техніки) (10B0-60)
2 869 ₴
- В наявності
- Код: 10B0-60
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ накидний посилений KING TONY 60 мм призначений для роботи з різьбовими з'єднаннями у важких умовах під дією великих навантажень. Інструмент оснащений 12-гранним профілем накидної частини, що забезпечує універсальність під час роботи з гайками та болтами з 6- та 12-гранним профілем. Виготовлений із спеціальної інструментальної вуглецевої сталі з подальшим термообробленням, що забезпечує високу міцність, надійність і довговічність. Фосфатне покриття захищає поверхню від корозії, підвищує твердість та надає інструменту матовий чорний відтінок.
Конструктивні особливості:
- Розрахований на роботу у важких умовах під дією великих навантажень
- Потовщення робочої області для підвищеної міцності та надійності
- 12-гранний профіль накидної частини для роботи з 6- та 12-гранним кріпленням
- Виготовлений із спеціальної інструментальної вуглецевої сталі
- Технологія гарячого кування з подальшим термообробленням
- Відповідність стандарту DIN 7444
- Фосфатне покриття для захисту від корозії та підвищення твердості
- Зручна форма для надійного та комфортного захоплення
Технічні характеристики:
- Виробник: KING TONY
- Тип: ключ накидний посилений
- Країна реєстрації бренду: Тайвань
- Країна походження: Тайвань
- Клас: Professional (професійний)
- Розмір ключа: 60 мм
- Загальна довжина: 280 мм
- Діаметр робочої частини: 92 мм
- Товщина робочої частини: 23 мм
- Матеріал: вуглецева сталь
- Вид покриття: фосфатне
- Вага: 1.25 кг
Комплектація:
- Ключ накидний посилений KING TONY 60 мм
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | односторонній |
| Розмір max | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | накидний |
| Розмір ключа | 60 |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Довжина пристрою | 280 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 869 ₴
