
Ключ ріжковий посилений King Tony 27 мм (для вантажної техніки) (10A0-27)
668 ₴
- В наявності
- Код: 10A0-27
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посилений ріжковий ключ King Tony призначений для роботи у важких умовах під дією високих навантажень. Інструмент застосовується для монтажу та демонтажу різьбових з’єднань в автосервісі, промисловості, будівництві та ремонтних роботах. Завдяки посиленій конструкції та використанню спеціального сплаву вуглецевої сталі ключ вирізняється високою міцністю, довговічністю та стійкістю до деформацій.
Конструктивні особливості:
- Розрахований на роботу у важких умовах під дією великих навантажень
- Потовщена робоча область дає змогу ефективно використовувати ключ при інтенсивній експлуатації
- Ріжковий профіль забезпечує зручну роботу в місцях, де інші типи ключів використовувати неможливо
- Виготовлений зі спеціального сплаву інструментальної вуглецевої сталі
- Технологія гарячого кування з подальшим термообробленням забезпечує високу міцність і надійність
- Відповідає вимогам стандарту DIN 133
- Фосфатне покриття захищає інструмент від корозії та підвищує твердість поверхні
- Матове чорне покриття надає інструменту професійного зовнішнього вигляду
- Ергономічна форма забезпечує зручне та надійне утримання ключа в руці
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Тайвань
- Країна походження: Тайвань
- Виробник: King Tony
- Якість: Professional (професійний)
- Тип: ключ ріжковий посилений
- Розмірність: 27 мм
- Загальна довжина: 190 мм
- Матеріал: вуглецева сталь
- Покриття: фосфатне
- Вага: 0.320 кг
Комплектація:
- Ключ ріжковий посилений King Tony 27 мм
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | односторонній |
| Розмір max | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ріжковий |
| Розмір ключа | 27 |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Довжина пристрою | 190 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668 ₴
