
Ключ ріжковий посилений King Tony 32 мм (для вантажної техніки) (10A0-32)
867 ₴
- В наявності
- Код: 10A0-32
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посилений ріжковий ключ King Tony призначений для роботи у важких умовах під дією високих навантажень. Інструмент застосовується для монтажу та демонтажу різьбових з’єднань у вантажній техніці, автосервісі, промисловості та ремонтних роботах. Завдяки посиленій конструкції та використанню спеціального сплаву сталі ключ вирізняється високою міцністю, довговічністю та стійкістю до деформацій навіть при інтенсивній експлуатації.
Конструктивні особливості:
- Розрахований на роботу у важких умовах під дією великих навантажень
- Потовщена робоча область дає змогу ефективно використовувати ключ при інтенсивній експлуатації
- Ріжковий профіль забезпечує зручну роботу в місцях, де інші типи ключів використовувати неможливо
- Виготовлений зі спеціального сплаву інструментальної сталі
- Технологія гарячого кування з подальшим термообробленням забезпечує високу міцність і надійність
- Відповідає вимогам стандарту DIN 133
- Фосфатоване покриття захищає інструмент від корозії та підвищує твердість поверхні
- Матове чорне покриття надає інструменту професійного зовнішнього вигляду
- Підходить для використання на СТО та під час обслуговування вантажної техніки
- Ергономічна форма забезпечує комфортне та надійне утримання ключа в руці
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Тайвань
- Країна походження: Тайвань
- Виробник: King Tony
- Якість: Professional (професійний)
- Клас: промисловий, професійний
- Тип: ключ ріжковий посилений
- Призначення: СТО, вантажна техніка
- Розмірність: 32 мм
- Загальна довжина: 190 мм
- Матеріал: хром-ванадієва сталь (Cr-V)
- Покриття: фосфатоване
- Вага: 0.460 кг
- Стан товару: новий
Комплектація:
- Ключ ріжковий посилений King Tony 32 мм
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | односторонній |
| Розмір max | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ріжковий |
| Розмір ключа | 32 |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Довжина пристрою | 190 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴
