
Ключ комбінований King Tony 11 мм з карданом і тріскачкою (373011M)
822 ₴
- В наявності
- Код: 373011M
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комбінований ключ King Tony з карданом і тріскачковим механізмом призначений для виконання монтажних і демонтажних робіт із різьбовими кріпленнями. Інструмент поєднує ріжкову та накидну частини, що забезпечує універсальність використання як у побуті, так і в професійній сфері. Завдяки шарнірній конструкції та тріскачковому механізму ключ забезпечує зручну роботу у важкодоступних місцях і при обмеженому просторі.
Конструктивні особливості:
- Комбінований тріскачковий ключ підходить для виконання різних видів робіт із кріпленнями
- Може використовуватися вдома, у гаражі, автомайстерні, на СТО та виробництві
- Виготовлений зі спеціального сплаву легованої хром-ванадієвої сталі
- Технологія гарячого кування з подальшим термообробленням забезпечує високу міцність і надійність
- Спеціальний вигин 15° дає змогу працювати в місцях з обмеженим доступом
- Крок тріскачки становить 5° завдяки механізму на 72 зубці
- Накидна частина оснащена шарніром із ходом 180°
- 12-гранний профіль сумісний із 6- та 12-гранними болтами й гайками
- Стійкий до зносу, деформацій та механічних пошкоджень
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Тайвань
- Країна походження: Тайвань
- Виробник: King Tony
- Якість: Professional (професійний)
- Тип: ключ комбінований із карданом і тріскачкою
- Розмірність: 11 мм
- Загальна довжина: 141 мм
- Діаметр ріжкової частини: 22.5 мм
- Діаметр накидної частини: 21.8 мм
- Товщина ріжкової частини: 5.4 мм
- Товщина накидної частини: 7.7 мм
- Матеріал: легована хром-ванадієва сталь
- Кількість зубців тріскачки: 72
- Хід шарніра: 180°
- Вага: 60 г
Комплектація:
- Ключ комбінований King Tony 11 мм з карданом і тріскачкою
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | накидний з тріскачкою |
| Розмір max | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 141 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Комбінований |
| Розмір ключа | 11 |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Особливості | С трещоткой |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Довжина пристрою | 141 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴
