
Насадка-тример EGO STA1600 для комбісистеми EGO PH1420E (F850023002)
8 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: F850023002
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EGO STA1600 — насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1420E, призначена для косіння трави на газонах і садових ділянках. Є тримером на карбоновій штанзі без двигуна. Комплектується косильною головкою із системою швидкого заряджання волосіні EGO Powerload, із шириною захоплення 40 см, що дає змогу швидко обробити ділянки великої площі
Зверніть увагу: насадка-тример підходить тільки для комбісистеми EGO PH1420E!
Основні переваги EGO STA1600:
- 2,4 мм - рекомендований діаметр волосіні
- 40 см ширина захоплення волосіні
- 4900 / 5800 об./хв — швидкість обертання головки
- Система швидкого заряджання волосіні EGO Powerload
- Напівавтоматична головка для волосіні — подає волосінь після удару від землю
- 18 хв час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А·год
- 35 хв час роботи від акумулятора ємністю 4 А·год
- 45 хв час роботи від акумулятора ємністю 5 А·год
- 70 хв час роботи від акумулятора ємністю 7.5 А·год
- 90 хв — час роботи від акумулятора ємністю 10 А·год
- Міцна штанга з карбонового волокна
- Приводний вал зі сталі
- Повна довжина насадки 100 см
- Вага насадки всього 1.35 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Насадка-тример EGO STA1600
- Котушка EGO AH1600
- Косильна волосінь 4 м
- Захисний щиток
- Шестигранний ключ
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | захисний щиток, ніж, універсальний ключ, шестигранний ключ |
| Сумісність | EGO PH1400E |
| Тип насадки | Коса |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Довжина пристрою | 1020 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Тример |
| Стан | Нове |
| Харчування | Акумулятор |
| Різальний елемент | Леска |
| Ширина скошування волосіні | 400 мм |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість оборотів | 5800 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Вага | 1.53 |
| Довжина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 199 ₴


