
Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-8343 1" 2441 Нм (NC-8343)
12 703 ₴
- Немає в наявності
- Код: NC-8343
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Mighty Seven NC-8343 — пневматичний ударний гайковерт промислового класу під головки 1" зі збільшеною до 2441 Нм силою затягування. Відмітною рисою цієї моделі гайковерта Mighty Seven є набагато укорочений корпус, що дає змогу використовувати його в обмеженому просторі. Механізм гайковерта повністю сталевий, корпус виготовлений із легкого магнієвого сплаву, що робить його в рази легшим, ніж у найближчих аналогів. Максимальний розмір кріплення, з яким здатний працювати гайковерт — М33.
Основні переваги Mighty Seven NC-8343:
Промисловий клас обладнання
Ударний механізм TWIN HUMMER забезпечує потужний подвійний удар
1" — робочий квадрат
2441 Нм - максимальний крутний момент
M33 - максимальний робочий розмір стандартних кріплень
3900 об./хв — максимальні оберти
325 л/хв — максимальне споживання повітря
6,3 бари — робочий тиск
Міцний металевий корпус
381 мм — довжина корпусу гайковерта
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Пневмогайковерт Mighty Seven NC-8343
Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 145 мм |
| Кількість обертів | 7000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Крутний момент | 1627 Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 23 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 3/4 дюйми |
| Витрата повітря | 144 л/хв літр/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 703 ₴

