
Акумуляторний перфоратор Makita DHR171Z безщітковий Каркас (DHR171Z)
9 864 ₴
- В наявності
- Код: DHR171Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор Makita DHR171Z — надійний акумуляторний інструмент від відомого виробника Makita. Ця модель має два режими роботи: свердління, свердління з ударом. Удар 1.2 Дж дає змогу за допомогою свердла робити отвори діаметром до 17 мм.
Призначення: використовується для встановлення анкерів або дювілів, свердління отворів у дереві, металі та бетоні до 17 мм; шпроблення пазів у м'якій штукатурці або бетоні.
Переваги перфоратора Makita DHR171Z
Потужний безщітковий двигун ефективніше випромінює заряд АКБ
Корпус і ручки мають гумові вставки, які ефективно гасять вібрацію
Для роботи перфоратора використовується патрони типу SDS Plus
Електронна система підтримки необхідної кількості обертів
LED-підсвітка покращує видимість робочої зони, якщо роботи відбуваються за поганого освітлення
Система температурного контролю захищає інструмент від перевантаження та грубого розряду
Обмежувач глибини для точнішого виконання робіт
Запобіжна муфта миттєво вимикає інструмент у разі заклинювання робочої деталі в інструменті, що обробляється
Акумулятор використовує літій-іонну технологію, завдяки чому він захищений від саморозряджання, не має ефекту пам'яті
Реверс перемикається за допомогою кнопки над ручкою
Комплектація
Бічна ручка 158057-6
Обмежувач глибини 415486-9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Габарити | 273x86x211 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 17 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 680 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 4800 уд./хв |
| Комплектація | Кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 3 - 5 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | свердління, свердління з ударом |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Енергія удару | 1.2 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 864 ₴


