
Торцювальна пила акумуляторна Makita DLS600Z (DLS600Z)
40 536 ₴
- В наявності
- Код: DLS600Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги пилки Makita DLS600Z:
3 роки - повна гарантія на весь механізм
Makita 18V LXT — потужний акумуляторний інструмент
18 В — пила працює від акумуляторів Makita 18 В
Безщітковий двигун
5000 об/хв — швидкість обертання диска
165 мм — максимальний діаметр пиляльного диска
46 мм — максимальна товщина пропилювання
92 мм — максимальна ширина пропилювання
Система протягування
46° — максимальний кут нахилу пили
52° - максимальний кут повороту
Плавний пуск
Підтримка обертів під навантаженням
Електронний захист двигуна
LED-підсвітка
Лазерний цілевказівник
6,5 кг — найменша вага в класі
Комплектація
Торцювальна пила Makita DLS600Z
Картонне паковання
Опис торцювальної пили Makita DLS600Z
Makita DLS600Z — якісна акумуляторна торцювальна пила, яка призначається для використання вдома, у приватних майстернях і під час поточного ремонту. Належить до серії професійного інструмента Makita LXT, який розроблений спеціально для досвідчених користувачів. У пилку вбудований безщітковий електродвигун, який видає 5000 об/хв. Інструмент обладнаний системою протягування, що дає змогу працювати із заготовками до 92 мм завширшки. Під час роботи електропила використовує пиляльні диски розміром 165x20 мм, максимальна товщина пропилювання водночас досягає 46 мм. Для видалення тирси під час роботи є можливість під'єднання пилососа. Торцювальна пила Makita DLS600Z постачається без акумуляторів і зарядного пристрою в картонному пакованні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 6.5 кг |
| Габарити | 340x400x440 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 30 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 5000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка, пила |
| Макс. глибина пропилювання | 46 мм |
| Макс. діаметр диска | 165 мм |
| Макс. кут нахилу | 46 |
| Макс. кут повороту пили | 52 |
| Макс. ширина пропилювання | 92 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Функція протяжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 536 ₴


