
Болгарка Makita GA9030RF01 (GA9030RF01)
12 299 ₴
- В наявності
- Код: GA9030RF01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Makita GA9030RF01:
3 роки - розширена гарантія
230 мм - максимальний діаметр диска
2400 Вт — максимальна вихідна потужність
6600 об./хв — кількість обертів на холостому ходу
плавний пуск
захист від випадкового увімкнення
запобіжна муфта
поворотна основна ручка
3-позиційна додаткова ручка
безключова заміна диска
6,5 кг - найменша вага в класі
Комплектація
Кутова шліфмашина Makita GA9030RF01
Захисний кожух
Додаткова ручка
Ключ
Картонна коробка.
Опис кутової шліфувальної машини Makita GA9030RF01
Болгарка Makita GA9030RF01 — потужна модель болгарки для професійного використання. Вбудований двигун на 2400 Вт дає змогу працювати з більшістю матеріалів у постійному режимі без особливих зусиль. Шліфувальна машина GA9030RF01 працює з відрізними та шліфувальними кругами діаметром 230 мм і на холостому ходу видає 6600 об/хв. Болгарка Makita GA9030RF01 постачається в картонній коробці із захисним кожухом і додатковою ручкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 6.5 кг |
| Кількість обертів | 6600 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Рівень шуму | 101 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 299 ₴
