
Електропила ланцюгова Makita DUC122Z акумуляторна (DUC122Z)
10 141 ₴
- Немає в наявності
- Код: DUC122Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Makita DUC122Z:
3 роки гарантіїMakita 18V LXT — серія акумуляторного інструменту на 18 В
11.5 см / 4.5 дюйма - довжина шини в комплекті
1/4 дюйма - крок комплектного ланцюга
5 м/с — швидкість ланцюга78 розрізів бруса розміром 50x100 мм від акумулятора BL1860
Автоматичне гальмо ланцюга
Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
Безключове натягування ланцюга
Безключова заміна шиниАнтивібраційні накладки на ручці
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Електропила Makita DUC122Z
Шина 11.5 см/4.5 дюйма — 1 шт.
Ланцюг — 1 шт Напилок для ланцюга Мастило
Кейс
ОПИС ЕЛЕКТРОПИЛИ Makita DUC122Z
Makita DUC122Z — компактна електропилка побутового класу, призначена для обрізання саду, заготівки дров, столярних і щільних робіт у домі. Інструмент обладнаний електричним двигуном, який живиться від акумулятора 18 В. Пила комплектується шиною завдовжки 11,5 см і фірмовим ланцюгом із кроком 1/4 дюйма, яка рухається зі швидкістю 5 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є автоматичне гальмо ланцюга на випадок заклинювання в деревині під час роботи та захисний щиток
Електропила ланцюгова Makita DUC122Z постачається в кейсі із шиною й ланцюгом, без акумуляторів і зарядного пристрою.
5 причин купити пилку електричну Makita в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити електричну ланцюгову пилу для догляду за садом. ТД Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Makita на території України. Усі інструменти виробництва Makita сертифіковані та постачаються з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить, параметри пили Makita , менеджери нададуть докладну консультацію та підкажуть, який інструмент краще взяти для дому. В електронному каталозі Ви також запросто знайдете правильні відгуки про обраний електричний інструмент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Вага | 2.6 кг |
| Клас | Побутові |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ланок | 42 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Оберти двигуна | 7800 об./хв |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.08 л |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 11.5 см / 4.5 дюйма |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Крок ланцюга | 1/4 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 141 ₴


