
Кутова шліфувальна машина (болгарка) MAKITA GA9071X1
17 511 ₴
- В наявності
- Код: GA9071X1
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфувальна машина GA9071X1 — це електроінструмент чудової якості збирання та високої потужності. Застосовується для шліфування та очищення поверхонь із бетону, каменю, різання каменю, цегли, керамічної плитки, металу та металевих виробів. Ця модель чудово справляється із завданнями високого рівня складності, і має успіх не тільки в побуті, але й у професійній діяльності.
Особливості кутової шліфувальної машини
Надійний двигун потужністю 2800 Вт.
Подвійна ізоляція КШМ дає змогу під'єднувати інструмент до мережі без заземлення.
Захист від повторного увімкнення, якщо під час роботи раптово було припинено електропостачання, потім відновлено.
Плавний пуск.
Контроль швидкості.
Система Active Feedback Sensing (AFT) вимикає кутову шліфмашину в разі раптового зниження її швидкості.
Двигун захищений від перегрівання та перевантаження.
Трипозиційна бічна антивібраційна ручка вирізняється ергономічною формою — працювати болгаркою зручно, навантаження на руки користувача мінімізоване.
Працює з колами 230 мм.
Швидкість обертання диска 6600 об/хв.
Корпус болгарки виготовлений з ударостійкого пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 3 кг |
| Кількість обертів | 6600 об./хв об/хв |
| Комплектація | бічна ручка, захисний кожух, Картонна коробка, шайба |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Рівень шуму | 103 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 511 ₴



