
Багаторазовий розпилювач King Tony (600 мл) (9TBA600)
3 276 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9TBA600
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Підходить для змащення, очищення гальмівних систем, видалення пилу та нанесення антикорозійного покриття.
Двопозиційна складана форсунка для стандартного або довгого струменя розпилення у вузьких і важкодоступних місцях
Не використовуйте інструмент із сильнодійними хімічними речовинами або корозійно-активними рідинами
Матеріал з алюмінієвого сплаву використовує суцільну безшовну структуру, щоб витримувати високий тиск
Збільшення товщини робить виріб менш схильним до деформації й міцнішим
На спусковий гачок не впливає сила відбою, і ним легко керувати
Відповідає високим стандартам якості
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Тайвань
Країна походження — Тайвань
Виробник — King Tony
Якість — Professional (професійний)
Тип інструмента — ручний інструмент
Максимальний тиск 350 фунтів на квадратний дюйм (25 кг/см2)
Тиск запобіжного клапана: 140 фунтів на квадратний дюйм (9.84 кг/см2)
Довжина — 280 мм
Вага — 0.31 кг
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Багаторазовий розпилювач King Tony (600 мл)
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31 кг |
| Довжина наконечника | 200 мм |
| Довжина пристрою | 280 мм |
| Призначення | Розпилювач |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Тип | Розпилювач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 276 ₴


