Конструктивні особливості:
Основною особливістю такого ножа є сегментовані леза з можливістю заміни
Затуплені леза не піддаються повторному заточенню. Варто лише відломити сегмент, що зіпсувався, і новий різати не гірше, ніж у момент купівлі
У момент ламання лезо не деформує напрямну
Корпус інструмента виготовлений із якісного пластику
Ніж має ергономічну форму та добре лежить у руці
Ніж здатний працювати з багатьма м'якими будівельними матеріалами, чи то поліетиленова плівка, картон, гіпсокартон, лінолеум, гума, чи щось подібне
Завдяки повзунку лезо фіксується на потрібну довжину
Відповідає високим стандартам якості
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Тайвань
Країна походження — Тайвань
Виробник — King Tony
Якість — Professional (професійний)
Тип інструмента — ручний інструмент
Матеріал корпусу — пластик
Довжина леза — 80 мм
Ширина леза — 19 мм
Довжина ножа — 180 мм
Вага — 200 г
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Ніж трапецієподібний King Tony (180 мм)
Лезо трапецієподібне — 3 шт.
Інструкція з експлуатації
Постачається в блістерній упаковці
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина пристрою | 180 мм |
| Кількість лез | 3 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Тип | Ніж |
| Тип леза | Трапецієподібне |
| Ширина леза | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴


