-29%

Пилосос Metabo ASA 30 L PC INOX мийний (602015000)
17 750 ₴
12 519 ₴
- Готово до відправки
- Код: 602015000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Metabo ASA 30 L PC INOX:
3 роки гарантія
Сертифікований для пилу класу L1250 Вт — споживана потужність 30000 кв. см — площа фільтра
3600 л/хв — максимальна продуктивність 210 мбарів — розрідження повітря
30 л - об'єм контейнера-Розитка для під'єднання інструментів Контейнер із неіржавкої сталі Автоматичне вимкнення у разі заповнення контейнера рідиною PressClean — вбудована система примусового ручного очищення фільтра
3,5 м — довжина гофрованого шланга
32 мм — діаметр шланга
9,6 кг — один із найлегших пилососів
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Пилосос Metabo ASA 30 L PC INOXВсмоктувальний шланг (Ø 32 мм / 3,5 м) Насадка зі щіткоюКреплення для кабелів / шлангів Проміжна деталь ручки 2 всмоктувальні трубки (хромовані) Складчастий фільтр із поліефіра Поліетиленового фільтрувального мішокФільтровальний мішок із нетканих матеріалів Насадка для швівНасадка для підлоги (ширина 300 мм) Насадка (ширина 120 мм)
ОПИС ПИЛЕСУ Metabo ASA 30 L PC INOX
Metabo ASA 30 L PC INOX - легкий і компактний будівельний пилосос для сухого та вологого, придатний для мобільного використання. Працює від стандартної побутової мережі 220 В. Його контейнер виготовлений із якісної неіржавкої сталі та має місткість 30 літрів, чого досить для поглинання грубого або дрібного стружки. Є функція ручного очищення фільтра PressClean.
5 причин купити пилосос Metabo в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити найкращий пилосос для прибирання стружки. ТД Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Metabo на території України. Усі електроінструменти виробництва Metabo сертифіковані та постачаються з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить, скільки часу можна працювати пилососом, менеджери нададуть докладну консультацію й підкажуть, який інструмент краще взяти для дому. В електронному каталозі Ви також запросто знайдете правильні відгуки про обраний електричний інструмент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.6 кг |
| Габарити | 637x391x397 мм |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м м |
| Клас пилу | L |
| Комплектація | аксесуари, Картонна коробка |
| Потужність | 1.25 кВт |
| Об'єм резервуара | 30.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Комбіноване прибирання |
| Швидкодія | 3600 л/хв кг/ час |
| Разрежение | 210 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Промисловий |
| Рівень шуму | 84 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 519 ₴

