Конструктивні особливості:
Шприц призначений для нагнітання густого мастила через пресо-оливки
Застосовується в автомобільній, сільськогосподарській та інших видах промисловості для змащування вузлів і агрегатів транспортних засобів і техніки
Мастило здійснюється за допомогою нагнітання плунжером невеликої кількості мастила. Сама мастило подається з основної ємності шприца, попередньо заправленим мастилом ручним способом або спеціальним картриджем. Робота здійснюється двома руками — тримаючи однією рукою корпус шприца, другою рукою, натискаючи на важіль, нагнітаєте мастило
Якісне збирання
Тривалий термін експлуатації
Висока якість матеріалів
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Тайвань
Країна походження — Тайвань
Виробник — King Tony
Якість — Professional (професійний)
Тип інструмента — ручний інструмент
Довжина — 360 мм
Об'єм для змащення — 400 мл
Номінальний тиск — 310 барів
Максимальний тиск — 700 барів
Різь шланга (наконечників) — 10 мм х 1.0 мм
Вага — 1.24 кг
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Шприц-оливка King Tony (400 мл) — 1 шт.
Жорстка насадка — 1 шт.
Гнучкий шланг — 1 шт.
Наконечник для прес-оливки — 2 шт.
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.24 кг |
| Довжина наконечника | 100 мм |
| Довжина пристрою | 360 мм |
| Макс. тиск | 700 бар |
| Мін. тиск | 310 бар |
| Призначення | Шприц для олії |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Тип | шприц для олії |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 821 ₴




