
Різак для кабелів King Tony зі змінним лезом (204 мм) (7935-08)
709 ₴
- В наявності
- Код: 7935-08
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Основною особливістю такого ножа є міцні та гострі леза з можливістю заміни
Затуплені леза не піддаються повторному заточенню. Варто лише замінити лезо, і ніж буде різати не гірше, ніж у момент купівлі
Корпус інструмента виготовлений із якісного пластику
Ніж має ергономічну форму та добре лежить у руці
Ніж без зусиль розправляється з будь-якою поверхнею на кабелі та якісно зачищає його для наступних електромонтажних робіт
У ручці передбачений висувний чохол, який не дасть змогу порізатися майстру
Відповідає високим стандартам якості
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Тайвань
Країна походження — Тайвань
Виробник — King Tony
Якість — Professional (професійний)
Тип інструмента — ручний інструмент
Матеріал корпусу — пластик
Довжина леза — 50 мм
Ширина леза — 25 мм
Довжина ножа — 204 мм
Вага — 109 г
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Різак для кабелів King Tony зі змінним лезом (204 мм)
Інструкція з експлуатації
Постачається в блістерній упаковці
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина пристрою | 204 мм |
| Кількість лез | 1 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Тип | Ніж |
| Тип леза | Змінне |
| Ширина леза | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴

