Швидкі вимірювання та простота у використанні
Сертифікат відповідно до норм ISO 16331-1: гарантована якість вимірювань для точності та дальності
Зручний і міцний прилад з ударостійким корпусом і м'яким покриттям.
Економія енергії через автоматичне вимкнення
Рідкокристалічний дисплей із великими цифрами гарантує читабельність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Габарити | 53x115x25 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас лазера | 2 |
| Кількість точок | 1 |
| Комплектація | Сумка для носіння на ремені, 2 батарейки AAA 1, 5 В (LR03) |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Харчування | 2xAAA |
| Робоча температура | 0..+40 С |
| Робоча відстань | 30 м |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Точність приладу | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 743,47 ₴


