-30%

Акумуляторна торцювальна пила Metabo KGS 18 LTX BL 305 (614305850)
33 879 ₴
23 831 ₴
- Готово до відправки
- Код: 614305850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Найбільша акумуляторна торцювальна пила та пила для різання під кутом мобільного класу M — легка, точна, зручна у використанні
Потужний безщітковий двигун забезпечує продуктивність розпилювання аналогічно до інструмента, що працює від електромережі
До 120 розпилів м'якої деревини 100 x 100 мм без заряджання акумулятора (LiHD 10 Аh)
Precision Cut Line (PCL): точна тіньова лінія різання без додаткового регулювання завдяки продуманому розташованому світлодіоду
Висока продуктивність різання завдяки функції протягування для широких заготівок
Поворотна плита зі швидким і точним настроюванням поширених кутів завдяки точкам фіксації кутів
Нахил пиляльного полотна до 47°, завдяки чому можна виконувати зворотні розпили
Надійна конструкція з алюмінієвого лиття під тиском для найважчих умов
Ефективне відведення тирси завдяки інтегрованому подовженню каналу всмоктування
Плавний пуск і захист від перевантаження для тривалого терміну експлуатації двигуна та редуктора
Розширення столу з можливістю висування, які також можна знімати для підкладання надзвичайно довгих заготівок
Швидкозатискна струбцина для надійної фіксації заготівки зверху або спереду
Обмежувач глибини для простоти виконання пазів
Усі шкали й елементи керування добре видимі й інтуїтивно зрозумілі для використання
Ергономічні зони захоплення для утримання однією або двома руками
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — акумуляторна торцювальна пила
Тип акумуляторного блока — Li-Power
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 1 x 4 Ah (немає в комплекті)
Опорна поверхня: 345 x 770 мм
Максимальна ширина розрізу: 90°/45° 305 / 215 мм
Максимальна глибина розрізу: 90°/45° 110 / 67 мм
Розмір пропилу: 90°/90° 305 x 110 мм
Розмір пропилу: 45°/45° 215 x 67 мм
Настроювання столу зліва/праворуч — 47/47°
Нахил пиляльного диска вліво/вправо — 47°
Пиляльне полотно: 305 x 30 мм
Кількість обертів холостого ходу — 3700/хв
Максимальна швидкість різання — 59 м/с
Вага без акумуляторного блока — 17.4 кг
Вага з акумуляторним блоком — 18.2 кг
Рівень звукового тиску — 98 dB (A)
Рівень звукової потужності — (Lwa) 107 dB (A)
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Акумуляторна торцювальна пила Metabo KGS 18 LTX BL 305
Пиляльне полотно "Cordless cut wood — classic", 305 x 30 Z56
Два інтегровані розширення столу
Упор для відрізання за довжиною заготовки
Затискач для матеріалу
Інструмент для заміни пиляльного диска
Мішок для збирання стружки
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.4 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 67 мм |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість обертів | 3700 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструмент для заміни пиляльного диска, затискач для матеріалу, мішок для збирання стружки, пиляльне полотно, упор для відрізання за довжиною заготовки, 2 інтегровані розширення стола |
| Макс. глибина пропилювання | 110 мм |
| Макс. діаметр диска | 305 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Макс. кут повороту пили | 47 |
| Макс. ширина пропилювання | 305 мм |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 18 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 831 ₴









