-30%

Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 Quick (602217840)
4 979 ₴
3 507 ₴
- Готово до відправки
- Код: 602217840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Легкий і компактний дриль-шурупокрут — укорочена конструкція для універсального використання.
Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок дає змогу обійтися без патрона
Вбудована підсвітка робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч
Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — акумуляторний дриль-шурупокрут
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — (постачається без акумулятора)
Максимальний крутний момент (м'який) — 24 Nm
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 48 Nm
Регулювання крутного моменту: 0.5 – 4.5 Nm
Діаметр свердління, сталь — 10 мм
Діаметр свердління, м'яка деревина — 20 мм
Кількість обертів холостого ходу: 0 - 450 / 0 - 1600 об./хв
Діапазон затиску свердлильного патрона: 1.0 - 10 мм
Вага без акумуляторного блока — 0.93 кг
Вага з акумуляторним блоком — 1.4 кг
Рівень звукового тиску: 70 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa): 81 dB (A)
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 Quick
Швидкозмінний свердлильний патрон
Крючок для ношения на ремне
Кейс metaBOX 145
Постачається без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 0.93 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Без акумулятора |
| Кількість обертів | 450 об/хв, 1600 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 48 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | LiHD |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 507 ₴

