
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL (602326840)
6 856 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602326840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Безщітковий дриль-шурупокрут у надзвичайно компактному дизайні для універсального застосування
Вбудована світлодіодна підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — акумуляторний дель-шурупокрут
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — (постачається без акумулятора)
Максимальний крутний момент (м'який) — 25 Nm
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 60 Nm
Регулювання крутного моменту: 0.5 – 5.0 Nm
Діаметр свердління, сталь — 13 мм
Діаметр свердління, м'яка деревина — 32 мм
Кількість обертів холостого ходу: 0 - 550 / 0 - 1850 об/хв
Діапазон затиску свердлильного патрона: 1.5 - 13 мм
Вага без акумуляторного блока — 0.87 кг
Вага з акумуляторним блоком — 1.3 кг
Рівень звукового тиску: 72 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa): 83 dB (A)
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL
Швидкозмінний свердлильний патрон
Гачок для носіння на ремені з відділеннями для насадок
Кейс metaBOX 145
Постачається без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.87 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Без акумулятора |
| Кількість обертів | 550 об./хв, 1850 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | LiHD |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 856 ₴



