
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX Impuls (602192840)
11 786 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602192840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Міцний акумуляторний ударний дриль із максимальною потужністю для найскладніших умов застосування
Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
4-полюсний потужний двигун Metabo для швидкого свердління та загвинчування
Потужний ударний механізм для найкращих результатів роботи
Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок дає змогу обійтися без патрона
Затискна шийка (Ø 43 мм) для універсального застосування
Вбудована підсвітка робочої зони
Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла та довговічності
Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією праворуч або ліворуч
Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — акумуляторний дриль
Тип акумуляторного блока — Li-Power
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — (постачається без акумулятора)
Максимальний крутний момент (м'який) — 55 Nm
Імпульсний момент — 60 Nm
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 110 Nm
Регулювання крутного моменту: 1.5 – 24 Nm
Діаметр свердління, сталь — 13 мм
Діаметр свердління, камінь — 16 мм
Діаметр свердління, м'яка деревина — 65 мм
Кількість обертів холостого ходу: 0 - 500 / 0 - 1700 об./хв
Діапазон затиску свердлильного патрона: 1.5 - 13 мм
Вага без акумуляторного блока — 1.8 кг
Вага з акумуляторним блоком — 2.2 кг
Рівень звукового тиску: 80 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa): 91 dB (A)
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX Impuls
Швидкозатискний патрон Futuro Plus з металевою втулкою
Додаткова ручка
Кейс metaBOX 145
Постачається без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 65 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Без акумулятора |
| Кількість обертів | 500 об./хв, 1700 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 110 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | Дриль ударний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 786 ₴

