
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX-3 BL I Metal (603181840)
22 724 ₴
- В наявності
- Код: 603181840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Безщітковий 3-швидкісний дриль-шурупокрут із максимальною потужністю, ідеальний варіант для найскладніших умов застосування з металом
Надзвичайно потужний патрон із функцією дотягування, що запобігає прослизанню робочих інструментів і забезпечує максимальну точність кругового обертання
3-тя швидкість із високою кількістю обертів (макс. 4000 об./хв) для розширення сфери застосування та збільшення швидкості свердління спеціально в металі
Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
Precision Stop: електронна муфта-регулятор крутного моменту для точного та надтонкого оброблення
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Електронне захисне вимкнення: усуває відбій під час блокування диска — високий захист користувачів
Вбудована світлодіодна підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — акумуляторний дриль-шурупокрут
Тип акумуляторного блока — Li-Pol
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — (постачається без акумулятора)
Максимальний крутний момент (м'який) — 65 Nm
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 130 Nm
Регулювання крутного моменту: 1.0 - 18 Nm
Діаметр свердління, сталь — 16 мм
Діаметр свердління, м'яка деревина — 68 мм
Кількість обертів холостого ходу: 0 - 450 / 0 - 2000 / 0 - 4000 об./хв
Діапазон затиску свердлильного патрона: 1.5 - 13 мм
Вага без акумуляторного блока — 1.9 кг
Вага з акумуляторним блоком — 2.9 кг
Рівень звукового тиску: 75 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa): 85 dB (A)
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX-3 BL I Metal
Швидкозатискний патрон Futuro Top
Додаткова ручка
Ключ
Кейс metaBOX 145
Постачається без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.9 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 68 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Без акумулятора |
| Кількість обертів | 450 об/хв, 2000 об./хв, 4000 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 130 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | Без акумулятора |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 724 ₴





