-10%

Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX BL Q I (602361840)
13 935 ₴
12 532 ₴
- В наявності
- Код: 602361840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Безщітковий акумуляторний ударний дриль із максимальною потужністю для найскладніших умов застосування
Функція ударного свердління для кам'яної кладки
Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
Precision Stop: Муфта обмеження крутного моменту з прецизійним електронним вимкненням для точної та тонкої роботи
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Електронне захисне вимкнення: усуває відбій під час блокування диска — високий захист користувачів
Вбудована світлодіодна підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — акумуляторний ударний дриль
Тип акумуляторного блока — Li-lon
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — (постачається без акумулятора)
Максимальний крутний момент (м'який) — 65 Nm
Імпульсний момент — 65 Nm
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 130 Nm
Регулювання крутного моменту: 1.0 - 20 Nm
Діаметр свердління, сталь — 13 мм
Діаметр свердління, кам'яна кладка — 16 мм
Діаметр свердління, м'яка деревина — 68 мм
Кількість обертів холостого ходу: 0 - 550 / 0 - 2000 об/хв
Максимальна кількість ударів — 38000 уд./хв
Діапазон затиску свердлильного патрона: 1.5 - 13 мм
Вага без акумуляторного блока — 1.8 кг
Вага з акумуляторним блоком — 2.2 кг
Рівень звукового тиску: 92 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa): 103 dB (A)
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX BL Q I
Швидкозатискний патрон
Додаткова ручка
Ключ
Кейс
Постачається без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 68 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Без акумулятора |
| Кількість обертів | 550 об./хв, 2000 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 38000 уд./хв |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 130 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5.5 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 532 ₴


