
Акумуляторна прямошліфувальна машина Metabo GVB 18 LTX BL 11-28 (600826840)
17 502 ₴
- В наявності
- Код: 600826840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Вузька акумуляторна прямошліфувальна машина з довгим шліфувальним шпинделем для зачищення, фрезерування, шліфування й відрізання — навіть в обмеженому просторі
Регульоване настроювання швидкості обертання для роботи зі швидкістю обертання, що відповідає матеріалу
Особливо вузька ручка для оптимального перенесення й роботи без втоми
Фіксатор шпинделя для легкої та швидкої заміни приладдя
Високий рівень захисту користувача завдяки інерційному гальму для швидкої зупинки інструмента (<1 секунди)
Потужність, як і в мережевих інструментів, на 1100 Вт, завдяки ефективному безщітковому двигуну, який не потребує обслуговування
Електронний захист від перевантаження, плавний пуск і захист від повторного пуску
Захисний гумовий ковпак для комфортної й безпечної роботи
Акумуляторний блок можна розвертати з кроком 90 градусів для кращої ергономічності в будь-якій робочій позі
Легкоочисний пилозахисний фільтр захищає двигун від грубих частинок
Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — прямошліфувальна машина
Вид акумуляторного блока — Li-Power/LiHD
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Діаметр дисків — 150 мм
Максимальна глибина різання — 46 мм
Кількість обертів холостого ходу: 8000 -28000 об/хв
Діаметр затискної шийки — 43 мм.
Отвір цангового затискача — 6 мм
Шліфування поверхонь (до Ø 25 мм) — 9.9 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.5 m/s2
Шліфування поверхонь (до Ø 50 мм) — 19.9 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.5 m/s2
Рівень звукового тиску — 79 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 90 dB (A)
Похибка вимірювання К — 3 dB (A)
Вага без акумуляторного блока — 1.4 кг
Вага з акумуляторним блоком — 2.1 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна прямошліфувальна машина Metabo GVB 18 LTX BL 11-28
Постачається без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Цанговий затискач 6 мм
Гумовий захисний ковпак
Пилозахисний фільтр
Гайковий ключ
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг |
| Кількість обертів | 28000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | Пряма |
| Рівень шуму | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 502 ₴








