
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo WPBA 18 LTX BL 15-150 Quick DS (601745840)
24 203 ₴
- В наявності
- Код: 601745840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Нове покоління безщіткових акумуляторних кутових шліфувальних машин: найпотужніші у своєму класі, як-от мережевий електроінструмент потужністю 1500 Вт
Безщітковий двигун, що не вимагає технічного обслуговування, з високим коефіцієнтом корисної дії та максимальною зручністю
Клавіша-перемикач із функцією автостопа: безпечна робота завдяки ергономічному інтегрованому вимикачу
Швидка система гальмування забезпечує максимальний захист користувачів — диск зупиняється впродовж 1.5 секунди після вимкнення
Найкраща антивібраційна система: вбудований автобалансир для зменшення передавання вібрації на руки та пензлі, тривалішого терміну експлуатації машини та до двох разів більшого ресурсу шліфувальних дисків
Система M-Quick для заміни дисків без інструментів натисканням на кнопку
Запобіжна скоба DS для зачеплення ременя безпеки інструмента для роботи на великій висоті
Захисний кожух, регульований без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Акумуляторний блок можна розвертати з кроком 90 градусів для кращої ергономічності в будь-якій робочій позі
Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatic — у разі блокування диска забезпечує найменшу видатність серед конкурентів і гарантує максимальний захист користувача
Електронний захист від перевантаження, плавний пуск і захист від повторного пуску
Знімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від грубих частинок
Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип – УШМ
Вид акумуляторного блока — Li-Power/LiHD
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Діаметр дисків — 150 мм
Максимальна глибина різання — 46 мм
Кількість обертів холостого ходу — 10000 об/хв
Різь шпинделя — М14
Обхват ручки — 166 мм
Шліфування поверхні — 7.52 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.5 m/s2
Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки — 2.6 m/s2
Рівень звукового тиску — 81 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 92 dB (A)
Похибка вимірювання К — 3 dB (A)
Вага без акумуляторного блока — 2.2 кг
Вага з акумуляторним блоком — 2.9 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo WPBA 18 LTX BL 15-150 Quick DS
Постачається без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Захисний кожух
Опорний фланець
Швидкозатискна гайка M-Quick
Додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT)
Пилозахисний фільтр
Запобіжна скоба DS
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.2 кг |
| Кількість обертів | 10000 об/хв об/хв |
| Комплектація | metaBOX 165 L, Без акумулятора, без зарядного пристрою, додаткова ручка, захисний кожух, опорний фланець, пилозахисний фільтр, швидкозатискна гайка M-Quick |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Power, LiHD |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Рівень шуму | 92 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 203 ₴





