
Акумуляторний лобзик Metabo STAB 18 LTX 100 (601003840)
10 108 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601003840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Високоточне розпилювання з урахуванням властивостей матеріалу завдяки регулюванню частоти ходів, маятниковому ходу та низької напрямної пиляльного полотна з пружинними опорами
Metabo Quick для заміни пиляльного полотна без інструментів, з автоматичним викидом
Дугова ручка з нековзною накладкою Softgrip
Функція видування стружки забезпечує вільну видимість зони розпилювання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип – лобзик
Вид акумуляторного блока — LiHD
Напруга акумуляторного блока — 18 V
Глибина різання деревини — 100 мм
Глибина різання кольорових металів — 25 мм
Глибина різання сталевого листа — 10 мм
Діапазон нахилу від/до - 45/+45°
Рівні маятникового ходу — 4
Частота ходів пиляльного полотна за холостого ходу: 0 - 2800 об./хв
Хід пиляльного полотна — 22 мм
Пилення деревини — 9.8 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.5 m/s2
Пилення металу — 6.5 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.5 m/s2
Рівень звукового тиску — 84 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 95 dB (A)
Похибка вимірювання К — 3 dB (A)
Вага без акумуляторного блока — 2 кг
Вага з акумуляторним блоком — 2.4 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний лобзик Metabo STAB 18 LTX 100
Постачається без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Всмоктувальний патрубок
Захисне скло
Захисна пластина від відколів
Шестигранний ключ
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.0 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 100 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 10 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | metaBOX 145 L, Без акумулятора, без зарядного пристрою, всмоктувальний патрубок, захисна пластина від відколів, захисне скло, шестигранний ключ |
| Макс.частота ходу | 2800 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Ход полотна | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 108 ₴


