
Акумуляторний лобзик Metabo STA 18 LTX 140 (601405840)
15 624 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601405840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Надзвичайно потужний акумуляторний лобзик з VTC-електронікою для швидкого різання м'якої деревини до 140 мм.
Лобзик надзвичайно зручний завдяки малому діаметру ручки та поверхні з м'якою оболонкою Softgrip
Високоточне розпилювання з урахуванням властивостей матеріалу завдяки регулюванню частоти ходів, маятниковому ходу та низькій напрямній пиляльного полотна з пружинними опорами
Metabo Quick для заміни пиляльного полотна без інструментів, з автоматичним викидом
Зручний старт: автоматичне прискорення ходу пилки, щойно почалося пиляння
Швидке регулювання та фіксація без інструментів платформи для косого різання
Функція видування стружки забезпечує вільну видимість зони розпилювання
Світлодіодна підсвітка для яскравого освітлення місця різання
Електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) для роботи з частотою ходів, що відповідає властивостям матеріалу та залишається незмінним під навантаженням
Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після заміни акумулятора
Тривалий термін експлуатації завдяки надійній конструкції двигуна та редуктора, а також міцному корпусу редуктора з алюмінієвого лиття під тиском
Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип – лобзик
Тип акумуляторного блока — LiHD
Напруга акумуляторного блока — 18 V
Глибина різання деревини — 140 мм
Глибина різання кольорових металів — 35 мм
Глибина різання сталевого листа — 10 мм
Діапазон нахилу від/до - 45/+45°
Рівні маятникового ходу — 4
Частота ходів пиляльного полотна за холостого ходу: 0 - 3000 об./хв
Хід пиляльного полотна — 26 мм
Пилення деревини — 12 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.8 m/s2
Пилення металу — 12 м/s2
Похибка вимірювання К — 2.3 m/s2
Рівень звукового тиску — 90 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 95 dB (A)
Похибка вимірювання К — 3 dB (A)
Вага без акумуляторного блока — 2.3 кг
Вага з акумуляторним блоком — 2.7 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний лобзик Metabo STA 18 LTX 140
Постачається без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Захисна пластина від відколів
Пластмасова захисна пластина
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.3 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 140 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 10 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | metaBOX 145 L, Без акумулятора, без зарядного пристрою, захисна пластина від відколів, захисне скло |
| Макс.частота ходу | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Ход полотна | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 624 ₴


