
Акумуляторна дискова пила Metabo KS 18 LTX 57 BL (611857840)
17 851 ₴
- В наявності
- Код: 611857840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Високопродуктивний безщітковий двигун, що не потребує обслуговування. Має високу потужність і не поступається мережевим аналогам
Електронний захист двигуна від перегрівання та перевантаження
Система плавного пуску, для роботи без ривків
Інерційне гальмо, зупиняє обертання шпинделя за лічені секунди, після відпускання пускової клавіші
Плавне регулювання нахилу підошви 0-50°
Можливість регулювання положення диска 0°, для максимальної точності різання
Чудова видимість зони різання та маркера лінії різання
Підошва виготовлена з алюмінієвого лиття під тиском, що надає їй міцності та легкості
Можливість встановлення на напрямні шини FS і KFS
Для синхронної роботи з пилососом, як аксесуар доступна система автоматичного вмикання/вимикання CordlessControl
Ручка має протиковзну накладку
Компактні розміри та мала вага
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — дискова пила
Вид акумуляторного блока — Li-ion
Напруга акумуляторного блока — 18 V
Розміри пиляльного диска: 165х20 мм
Число обертів холостого ходу: 0 – 5000 об/хв
Максимальна глибина пропилювання за 90° — 57 мм
Максимальна глибина пропилювання за 45° — 43 мм
Максимальна глибина пропилу з напрямною — 52 мм
Вага без акумуляторного блока — 2.7 кг
Вага з акумуляторним блоком — 3.4 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна дискова пила Metabo KS 18 LTX 57 BL
Постачається без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Твердосплавний диск 18 зубів
Паралельний упор
Шестигранний ключ
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 43 мм |
| Кількість обертів | 5000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора, без зарядного пристрою, паралельний упор, Твердосплавне пиляльне полотно для циркулярної пили (18 зубців), шестигранний ключ |
| Макс. глибина пропилювання | 57 мм |
| Макс. діаметр диска | 165 мм |
| Макс. кут нахилу | 50 |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 103 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 851 ₴
