
Акумуляторна ручна дискова пила для металу Metabo MKS 18 LTX 58 (600771840)
14 508 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600771840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Потужна акумуляторна ручна дискова пилка для різання металу в холодному стані з відсіком для стружки
Ця пила сумісна з напрямними шинами
Швидке та точне різання труб, профілів, каналів, металевих сіток і листів, без іскро, окалін і задирок
Міцна пила із захисним кожухом з алюмінію, відлитого під тиском, і опорної пластини з неіржавкої сталі
Невелика вага та компактний, ергономічний дизайн
Контрольне вікно в захисному кожусі для точного різання
Плавне регулювання глибини пиляння без використання інструментів за шкалою в міліметрах і дюймах
Зручна заміна пиляльного диска з блокуванням шпинделя
Інерційне гальмо гарантує швидку зупинку пиляльного диска (<1 сек), що підвищує безпеку
Точне прялінійне різання металевих сіток, сталевих і профільних аркушів через напрямну шину (аксесуар)
Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — дискова пила
Вид акумуляторного блока — Li-ion
Напруга акумуляторного блока — 18 V
Розміри пиляльного диска: 165х20 мм
Число обертів холостого ходу: 0 – 5000 об/хв
Максимальна глибина пропилювання за 90° — 58 мм
Максимальна глибина пропилу: 0 – 58 мм
Максимальна глибина пропилу з напрямною — 52 мм
Максимальна швидкість різання — 31 м/с
Рівень звукового тиску — 97 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 108 dB (A)
Похибка вимірювання К — 3 dB (A)
Вага без акумуляторного блока — 2.8 кг
Вага з акумуляторним блоком — 3.7 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна ручна дискова пила для металу Metabo MKS 18 LTX 58
Постачається без акумуляторного блока
Постачається без зарядного пристрою
Твердосплавний диск для металу на 40 зубів
Адаптер для напрямних шин
Паралельний упор
Шестигранний ключ
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Кількість обертів | 5000 об/хв об/хв |
| Комплектація | адаптер напрямних шин, Без акумулятора, без зарядного пристрою, паралельний упор, твердосплавний диск для металу на 40 зубів, шестигранний ключ |
| Макс. глибина пропилювання | 58 мм |
| Макс. діаметр диска | 165 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 108 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 508 ₴





