
Акумуляторні висечні ножиці Metabo NIV 18 LTX BL 1.6 (601614840)
27 252 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601614840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Зручні, потужні акумуляторні висічні ножиці для легких надрізів у плоских і фігурних аркушах
Гарна прохідність кривим для прорізів і внутрішніх вирізів із радіусом від 40 мм
Швидке регулювання напрямку різання без використання інструменту до 360° з кроком 45°
Потужна сила руху вперед для швидкого ходу виконання роботи завдяки ефективному безщітковому двигуну
Швидкість різання з плавним регулюванням для індивідуального пристосування до матеріалу та робочого завдання
Розрізи без деформації, іскор і без подразнювального металевого пилу
Зручне керування завдяки невеликій вазі, тонкій зоні охоплення та перемикачу, який розміщений зверху
Metabo Quick: швидка заміна матриці та пробійника без використання інструментів
Електронний захист від перевантаження для тривалого терміну експлуатації
Ножиці постачаються з мішком для тирси, мішок захищає від контактної корозії внаслідок залишків тирси
Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — висечні ножиці
Тип акумуляторного блока — Li-Power
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Максимальна товщина металевого листа зі сталі 400 Н/мм2 — 1.6 мм
Максимальна товщина металевого листа зі сталі 600 Н/мм2 — 1.2 мм
Максимальна товщина металевого листа зі сталі 800 Н/мм2 — 0.7 мм
Максимальна товщина металевого листа з алюмінію 250 Н/мм2 — 2 мм
Частота ходів пиляльного полотна за холостого ходу: 660 - 2360 об/хв
Швидкість різання: 1.2 - 2.6 м/хв
Ширина вістря — 5 мм
Діаметр початкового отвору — 21 мм
Найменший радіус кривої — 40 мм
Вібрація під час різання листового металу — 8 m/s2
Похибка вимірювання К - 1.6 m/s2
Рівень звукового тиску — 96 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 107 dB (A)
Похибка вимірювання К -3 dB (A)
Вага без акумуляторного блока — 1.3 кг
Вага з акумуляторним блоком — 1.7 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторні висечні ножиці Metabo NIV 18 LTX BL 1.6
Постачається без акумуляторного блока
Постачається без зарядного пристрою
Пробійник
Матриця
Мішок для тирси
Комбінований ключ
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.3 кг |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Без акумулятора, без зарядного пристрою, комбінований ключ, мішок для тирси, матриця, пробійник |
| Наявність реверсу | Немає |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Радіус повороту | 40 мм |
| Коригування швидкості | Немає |
| Режим роботи | висечні |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | електроніці |
| Тип акумулятора | Li-Power |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Товщина металу, мм | 1.6 мм |
| Частота колебаний | 2360 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 252 ₴



