-16%

Акумуляторні висечні ножиці Metabo SCV 18 LTX BL 1.6 (601615840)
26 616 ₴
22 242 ₴
- В наявності
- Код: 601615840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Дуже зручні та маневрові акумуляторні ножиці для розрізання листового металу, не залишаючи водночас задирок, розривом і відколів
Максимальна прохідність кривим для зручного різання вузьких радіусів від 15 мм
Швидкий хід роботи завдяки ефективному безщітковому двигуну
Швидкість різання з плавним регулюванням для індивідуального пристосування до матеріалу та робочого завдання
Зручне керування завдяки невеликій вазі, тонкій зоні охоплення та перемикачу, який розміщений зверху
Відстань між ножами з плавним регулюванням для різного значення товщини металевого листа
Економний чотириразовий двосторонній ніж із високою якістю різання
Максимальна безпека роботи в кожному напрямку різання завдяки надійному захисному елементу для рук
Електронний захист від перевантаження для тривалого терміну експлуатації
Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — висечні ножиці
Тип акумуляторного блока — Li-Power
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Максимальна товщина металевого листа зі сталі 400 Н/мм2 — 1.6 мм
Максимальна товщина металевого листа зі сталі 600 Н/мм2 — 1.2 мм
Максимальна товщина металевого листа зі сталі 800 Н/мм2 — 0.7 мм
Максимальна товщина металевого листа з алюмінію 250 Н/мм2 — 2 мм
Частота ходів пиляльного полотна за холостого ходу: 1350 - 4840 об/хв
Швидкість різання — 7 м/хв
Діаметр початкового отвору — 27 мм
Найменший радіус кривої — 15 мм
Вібрація під час різання листового металу — 7.6 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.5 m/s2
Рівень звукового тиску — 74 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 85 dB (A)
Похибка вимірювання К -3 dB (A)
Вага без акумуляторного блока — 1.4 кг
Вага з акумуляторним блоком — 1.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторні висечні ножиці Metabo SCV 18 LTX BL 1.6
Постачається без акумуляторного блока
Постачається без зарядного пристрою
Двобічні ножі — 2 штуки
Вимірювальний щуп
Шестигранні ключі — 2 штуки
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.3 кг |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Без акумулятора, без зарядного пристрою, вимірювальний щуп, двобічний ніж, шестигранний ключ |
| Наявність реверсу | Немає |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Радіус повороту | 15 мм |
| Коригування швидкості | Немає |
| Режим роботи | висечні |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | електроніці |
| Тип акумулятора | Li-Power |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Товщина металу, мм | 1.6 мм |
| Частота колебаний | 4840 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 242 ₴




