
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL Compact (602366840)
11 076 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602366840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Легка, дуже зручна пила для роботи однією рукою й двома руками
Особливо підходить для роботи у важкодоступних місцях
Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого виконання роботи та високої ефективності свердління й загвинчування
Електроніка Vario (V) для керування частотою ходів відповідно до якості матеріалу
Пиляльне полотно обертається на 180° для зручної роботи над головою
Розширений спектр застосування завдяки унікальному швидкому кріпленню полотен для шабельних пил і лобзикових пил
Обмежувач глибини різання регулюється без інструменту для оптимального використання пиляльного полотна та багатоцільового застосування, наприклад, різання з зануренням у матеріал
Вбудоване світлодіодне робоче освітлення для оптимального підсвічування зони розпилювання
Широкий спектр використання завдяки узгодженій програмі пиляльних полотен від Metabo
Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — шабельна пила
Тип акумуляторного блока — Li-Power
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Частота ходів пиляльного полотна за холостого ходу: 0-300 хід/хв
Хід пиляльного полотна — 16 мм
Вага без акумуляторного блока — 1.4 кг
Вага з акумуляторним блоком — 1.8 кг
Вібрація під час пиляння ДСП — 13 m/s2
Похибка вимірювання К - 2 m/s2
Вібрація під час пиляння дерев'яних балок — 15 m/s2
Похибка вимірювання К - 2.5 m/s2
Рівень звукового тиску — 82 dB (A)
Рівень звукової потужності (LwA) — 93 dB (A)
Похибка вимірювання К — 5 dB (A)
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL Compact
Постачається без акумуляторного блока
Постачається без зарядного пристрою
Пиляльне полотно для шабельних пил, для деревини та металу
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 16 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | metaBOX 145 L, Без акумулятора, без зарядного пристрою, Пиляльне полотно для шабельних пил |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс.частота ходу | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion, Li-Power |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 076 ₴



