
Акумуляторний шурупокрут-різонарізувач Metabo GB 18 LTX BL Q I (602362840)
17 306 ₴
- В наявності
- Код: 602362840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Повноцінний акумуляторний дриль-шурупокрут з унікальною запатентованою функцією нарізування різі
Швидке та безперервне свердління й очищення різі через автоматичне перемикання напрямку обертання
Швидкозмінний патрон для кріплення позначників із квадратним перерізом і циліндричних свердел
Довгий термін експлуатації та ресурс стійкості різенарізочків завдяки інтелектуальній системі контролю крутного моменту
Система Metabo Quick: швидка заміна патрона та насадок для виконання будь-яких робіт
Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого просування робіт і високої ефективності під час свердління та загвинчування шурупів
Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
Precision Stop: електронна муфта-регулятор крутного моменту для точного та надтонкого оброблення
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Електронне захисне вимкнення: усуває відбій під час блокування диска — високий захист користувачів
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — акумуляторний дриль
Тип акумуляторного блока — Li-Power
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — (постачається без акумулятора)
Максимальний крутний момент (м'який) — 65 Nm
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 130 Nm
Регулювання крутного моменту: 1.0 – 20 Nm
Кількість обертів холостого ходу: 0 – 550 / 0 - 2000 об/хв
Діапазон затиску свердлильного патрона: 1.5 – 13 мм
Діаметр свердління в сталі — 13 мм
Діаметр свердління в м'яку деревину — 65 мм
Максимальний діаметр різі - M 12 (1/2" UNC/UNF)
Свердління металу — 2.2 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.5 m/s2
Рівень звукового тиску — 76 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 87 dB (A)
Похибка вимірювання К — 3 dB (A)
Вага без акумуляторного блока — 1.8 кг
Вага з акумуляторним блоком — 2.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний шурупокрут-різонарізувач Metabo GB 18 LTX BL Q I
Постачається без акумуляторного блока
Постачається без зарядного пристрою
Швидкозмінний патрон для кріплення позначників M4 — M6
Швидкознімний патрон для кріплення позначників M8 — M12
Додаткова знімна ручка
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.8 кг |
| Габарити | 263х83х229 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 65 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Без акумулятора |
| Кількість обертів | 2000 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | гачок для носіння на ремені та відділення для насадок, додаткова ручка, пластиковий кейс, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, швидкозмінний патрон для кріплення мітчиків M4 — M6, швидкознімний патрон для кріплення позначників M8 — M12 |
| Крутний момент | 130 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5.5 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-Power |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 306 ₴









