
Мини-мойка Karcher K mini (1.600-054.0)
5 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.600-054.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний і легкий: K Mini — найменший з апаратів високого тиску Karcher. Завдяки компактним розмірам і малій вазі він дуже зручний у транспортуванні та зберіганні, а висока продуктивність робить його ідеальним рішенням для швидкого й ефективного очищення балконів, садових меблів, а також велосипедів і малогабаритних автомобілів. Апарат дуже простий у користуванні: пістолет, подовжувальна трубка та трубка Vario Power монтуються буквально кількома рухами, а шланг високого тиску з роз'ємами Quick Connect легко та швидко з'єднується з апаратом і пістолетом і так само швидко відокремлюється від них. Особливо тонкий і еластичний 5-метровий шланг PremiumFlex не скручується й забезпечує максимальну свободу рухів у процесі роботи. Знімний контейнер дає змогу акуратно укласти все приладдя, що входить до комплекту постачання, а електричний кабель намотується навколо основи апарата та фіксується затискачем. Водночас завдяки малим розмірам апарат K Mini займає мінімум місця під час зберігання або перевезення.
Конструктивні особливості та переваги:
Відсік для зберігання кабелю
Швидке та легке намотування й розмотування кабелю
Надійна фіксація кабелю на основі апарата
Система Quick Connect — шланг високого тиску легко під'єднується до апарату та пістолета — всього одним клацанням. Це береже Ваш час і зусилля.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — мийка
Параметри електромережі: 220 – 240 В / 50 – 60 Гц
Тиск: 20 – 110 барів
Максимальна продуктивність — 360 л/год
Продуктивність за площею — 20 м2/год
Температура води на вході — 40 °C
Споживана потужність — 1400 Вт
Довжина кабелю — 5 м
Маса без приладдя — 3.93 кг
Габаритні розміри: 278х233х296 мм
Гарантія — 5 років
Обладнання:
Подовжувальна трубка
Пістолет високого тиску: G 110 Q Short
Струминна трубка Vario Power
Шланг високого тиску: 5 м, PremiumFlex
Система Quick Connect на апараті
Вбудований фільтр тонкого очищення води
Адаптер під'єднання до садового шланга 3/4"
Кріплення для кабелю
Комплект постачання:
Мини-мойка Karcher K mini
Подовжувальна трубка — 1 штука
Пістолет високого тиску: G 110 Q Short
Струминна трубка Vario Power
Шланг високого тиску: 5 м, PremiumFlex
Система Quick Connect на апараті
Вбудований фільтр тонкого очищення води
Адаптер під'єднання до садового шланга 3/4"
Кріплення для кабелю
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.93 кг |
| Довжина шланга | 5 м |
| Клас | побутова |
| Комплектація | адаптер, пістолет високого тиску, подовжувальна трубка, струменева трубка Vario Power, шланг високого тиску |
| Макс. тиск | 110 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал | Пластик |
| Мін. тиск | 20 |
| Потужність двигуна | 1400 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Розміри | 278х233х296 мм |
| Витрата води | 360 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴




