
Мінімийка Karcher K 2 Power Control (1.673-600.0)
5 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.673-600.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Станьте експертом зі прибирання завдяки застосунку Kärcher Home & Garden: у поєднанні з мийкою високого тиску Kärcher K 2 Power Control ви досягнете найкращих результатів прибирання. У застосунку є корисний консультант із застосування, який підтримує користувача практичними порадами та рекомендаціями щодо кожного завдання очищення. Мийка високого тиску обладнана пістолетом високого тиску та 2 розпилювальними трубками з адаптером Quick Connect. Рівень тиску можна встановити безпосередньо на розпилювачі Click Vario Power — для максимального контролю під час виконання будь-якого завдання очищення. Апарат також має регульовану за висотою телескопічну ручку для зручного транспортування і зберігання, всмоктувальний шланг для легкого нанесення мийних засобів, практичні тримачі для приладдя, пістолет високого тиску та кабель, а також 5-метровий шланг високого тиску.
Конструктивні особливості та переваги:
Вбудований всмоктувальний шланг для мийних засобів — для швидкого та зручного застосування хімії
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — мийка
Параметри електромережі: 220 – 240 В / 50 – 60 Гц
Тиск: 20 – 110 барів
Максимальна продуктивність — 360 л/год
Продуктивність за площею — 20 м2/год
Температура води на вході — 40 °C
Споживана потужність — 1400 Вт
Довжина кабелю — 5 м
Маса без приладдя — 3.99 кг
Габаритні розміри: 246х280х589 мм
Гарантія — 5 років
Обладнання:
Пістолет високого тиску: Пістолет G 120 Q
Струминна трубка Vario Power
Розпилювальна трубка Vario Power
Фреза для бруду
Шланг високого тиску: 5 м
Система Quick Connect на апараті
Подавання мийного засобу через: Всмоктування
Телескопічна ручка
Вбудований фільтр тонкого очищення води
Адаптер під'єднання до садового шланга 3/4"
Комплект постачання:
Мінімийка Karcher K 2 Power Control
Пістолет високого тиску: Пістолет G 120 Q
Струминна трубка Vario Power — 1 штука
Розпилювальна трубка Vario Power — 1 штука
Фреза для бруду — 1 штука
Шланг високого тиску — 5 м
Телескопічна ручка
Адаптер під'єднання до садового шланга 3/4"
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.99 кг |
| Довжина шланга | 5 м |
| Клас | побутова |
| Комплектація | адаптер, грязьова фреза, пістолет високого тиску, подовжувальна трубка, розпилювальна трубка Vario Power, струменева трубка Vario Power, шланг високого тиску |
| Макс. тиск | 110 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал | Пластик |
| Мін. тиск | 20 |
| Потужність двигуна | 1400 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Розміри | 246х280х589 мм |
| Витрата води | 360 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴








