
Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 247i (9705420-01)
25 499 ₴
- В наявності
- Код: 9705420-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ефективна, ергономічна акумуляторна газонокосарка для садів середнього розміру. Ця акумуляторна газонокосарка має велику ширину скошування, тому ви можете легко й ефективно доглядати газони середнього розміру. Регульована ручка, легкий доступ до ручки регулювання висоти скошування забезпечують чудову ергономіку. Травозбірник складається для кращого зберігання, а передня та задня ручки допомагають у транспортуванні. Має режим SavETM для легкої трави з меншою енергією і PowerBoost для роботи з густішою травою. Газонокосарка сумісна із системою акумуляторів 36 В.
Конструктивні особливості:
Ергономічне та комфортне кермове колесо з легкодоступними органами керування
Регулювання ручок дає змогу вибрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора
Зручні передні та задні ручки полегшують підіймання на полиці в складських приміщеннях, навантаження в автомобіль або перенесення сходами
Швидке та легке регулювання висоти скошування. Одним важелем регулюються висота всіх коліс деки
Ручки, що складаються, заощаджує простір під час зберігання і транспортування
Низький рівень шуму сприяє комфортній роботі та не турбує оточення
Два акумулятори забезпечують тривалий час роботи та дають змогу працювати ефективніше з меншою кількістю перерв
Режим savETM максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін експлуатації акумулятора завдяки зниженню кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не вимагають повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savETM
Інтуїтивно зрозуміла та проста у використанні панель з усією наявною інформацією забезпечує зручність роботи
Вибравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть куди менше, ніж під час роботи з аналогічним виробом, обладнаним двигуном внутрішнього згоряння. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO2 під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Проте важливо зазначити, що викиди CO2 створюються під час виготовлення цього виробу, його заряджання та утилізації
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X з напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати в декількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне та потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Всі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання впродовж тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип — газонокосарка
Тип газонокосарки — акумуляторна
Напруга акумулятора — 36 В
Ємність акумулятора — 4 А-h х 2
Тип акумулятора — Li-lon
Номінальна потужність на робочих обертах — 0.75 кВт
Номінальна потужність на робочих обертах — 3 000 об/хв
Матеріал деки — композит
Колеса, матеріал — пластик
Викидання трави — назад, у травозбірник, мульчування
Об'єм травозбірника — 55 л
Ширина скошування — 47 см
Кількість рівнів висоти скошування — 6
Регулювання висоти скошування — центральна
Максимальна висота скошування — 75 мм
Мінімальна висота скошування — 20 мм
Привод коліс — немає
Діаметр передніх коліс — 170 мм
Діаметр задніх коліс — 210 мм
Тип ручок — метал
Регулювання висоти ручки — 2 положення
Підшипники коліс, передні/задні — так
Ручки складані — так
Мягкая рукоятка – да
Ручка з бічним настроюванням — немає
Керування дросельною заслінкою — немає
Колісна база — 66 см
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 82 дБ (А)
Рівень шуму — 95 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 94 дБ (А)
Вібрація на ручці Handlebar — 0.42 m/s2
Вага — 24.5 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 247i
Постачається без акумулятора
Постачається без зарядного пристрою
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-75 мм |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 47 см |
| Матеріал | Полімер |
| Матеріал бака | Пластик |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм резервуара | 55 л куб. м |
| Коригування висоти | центральна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | несамохідна |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
| Щаблі висоти стрижки | 6 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип запуску | електростарт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 499 ₴




