
Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 551iV (9706260-01)
69 999 ₴
- В наявності
- Код: 9706260-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самохідна та надійна акумуляторна газонокосарка, обладнана широкою різальною декою та приводом на задні колеса. Розроблена для професійних користувачів, яким потрібна надійна та тиха косарка з низькими експлуатаційними витратами та легким обслуговуванням. Міцна алюмінієва різальна дека та потужний комерційний двигун робить LC 551iV насправді високоефективним і надійним партнером на довгий час. Надзвичайно проста в запуску й експлуатації незалежно від того, чи збираєте ви скошену траву, викидаєте або мульчуєте. Змінна швидкість привода коліс дає більше контролю під час скошування складних газонів, а saVE/PowerBoost і активне охолодження дають змогу скошувати нерівну та високу траву. Збільшений час роботи завдяки подвійному шару для акумуляторних батарей BLi.
Конструктивні особливості:
Автоматичне збільшення швидкості обертання ножа під час скошування густішої трави — додаткова потужність, коли вона потрібна
Можливість використання ранцевого акумулятора для продовження часу роботи. Легко встановлюється на верхній частині двигуна, забезпечуючи доступ до батарейного відсіку
Інтуїтивно зрозуміла панель керування для зручності оператора
Цей акумуляторний пристрій Husqvarna відповідає вимогам рівня захисту від дощу IPX4. Це робить його довговічним і надійним інструментом, який можна використовувати цілий рік за будь-яких погодних умов
Міцна алюмінієва дека та високопродуктивним двигуном приводу ножа забезпечують довготривале використання в комерційних цілях
Бампер розташований збоку деки для додаткового захисту деки під час скошування біля стін або інших перешкод
Режим savETM максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін експлуатації акумулятора завдяки зниженню кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не вимагають повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savETM
Безперервна робота з двома акумуляторами означає триваліший час роботи й ефективніше скошування
Регулювання ручок дає змогу вибрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора
Ручки складаються для зручного зберігання і транспортування
Забезпечує легке переміщення косарки навіть через багато років експлуатації
Високопродуктивна акумуляторна система BLi-X 36V пропонує широкий спектр варіантів, від легких вбудованих до ранцевих батарей. Батареї в нашій системі 36 В розраховані на тривале використання, швидко перезаряджаються та ще швидше замінюються для безперервного використання. Наша система акумуляторів BLi-X дає змогу гнучко використовувати їх у різних інструментах Husqvarna. Ви завжди знайдете індивідуально підібраний акумулятор, який ідеально підходить для виконання Вашого завдання
Низькі викиди вуглецю
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — газонокосарка
Тип газонокосарки — акумуляторна
Напруга акумулятора — 36 В
Ємність акумулятора — 4 А/h х 2
Тип акумулятора — ВLi
Номінальна потужність на робочих обертах — 1.5 кВт
Номінальна потужність на робочих обертах — 3 000 об/хв
Матеріал деки — алюміній
Колеса, матеріал — алюміній
Викидання трави — назад, у травозбірник, мульчування
Об'єм травозбірника — 65 л
Ширина скошування — 51 см
Кількість рівнів висоти скошування — 6
Регулювання висоти скошування — центральна
Максимальна висота скошування — 74 мм
Мінімальна висота скошування — 26 мм
Привод коліс — самохідна, варіатор (змінна швидкість)
Провідні колеса — задні
Максимальна швидкість — 5.3 км/год
Мінімальна швидкість — 2.8 км/год
Діаметр передніх коліс — 210 мм
Діаметр задніх коліс — 210 мм
Тип ручок — ергономічні
Регулювання висоти ручки — 2 положення
Підшипники коліс, передні/задні — так
Ручки складані — так
Мягкая рукоятка – да
Ручка з бічним настроюванням — немає
Керування дросельною заслінкою — немає
Колісна база — 69.0 см
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 84 дБ (А)
Рівень шуму — 97 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 97 дБ (А)
Вібрація на ручці Handlebar — 0.3 m/s2
Вага — 39.5 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 551iV
Постачається без акумулятора
Постачається без зарядного пристрою
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 26-74 мм |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 51 см |
| Матеріал | Алюміній, полімер |
| Матеріал бака | тканинний |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм резервуара | 65 л куб. м |
| Коригування висоти | центральна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Польща |
| Щаблі висоти стрижки | 6 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип акумулятора | ВLi |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип запуску | електростарт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 999 ₴


