
Газонокосарка механічна Husqvarna 54 (9649140-01)
5 999 ₴
- В наявності
- Код: 9649140-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газонокосарка механічна Husqvarna 54 — це традиційна барабанна газонокосарка, яка ідеально підходить для маленьких газонів. Вона поєднує зручність експлуатації, довговічність та неперевершену якість стриження, що робить механічні газонокосарки Husqvarna унікальними серед аналогів.
Конструктивні особливості:
- Міцний і одночасно легкий валик для максимальної зручності
- Для чудової якості стриження та максимальної надійності
- Можливість використання з причіпним травозбірником для збору скошеної трави та сміття (продається окремо)
- Висока ергономіка та простота експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Швеція
- Країна походження: Чехія
- Виробник: Husqvarna
- Тип: газонокосарка
- Тип газонокосарки: механічна
- Матеріал деки: сталь
- Матеріал коліс: пластик
- Викидання трави: назад, у травозбірник (опціонально)
- Об’єм травозбірника: 45 л (продається окремо)
- Ширина скошування: 40 см
- Кількість рівнів висоти скошування: 4
- Регулювання висоти скошування: центральна з додатковою пружиною
- Максимальна висота скошування: 38 мм
- Мінімальна висота скошування: 12 мм
- Привод коліс: немає
- Діаметр передніх коліс: 219 мм
- Діаметр задніх коліс: 219 мм
- Тип ручок: метал
- Регулювання висоти ручки: немає
- Підшипники коліс: передні/задні — немає
- Складані ручки: немає
- М’яка рукоятка: так
- Колісна база: 54 см
- Вага: 8.3 кг
- Гарантія: 24 місяці
Комплектація:
- Газонокосарка механічна Husqvarna 54
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Висота скошування | 38 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щаблі висоти стрижки | 4 |
| Висота стрижки, мін-макс | 12-38 мм |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання |
| Тип | Механічна |
| Матеріал бака | тканинний |
| Країна-виробник | Чехия |
| Спосіб пересування | несамохідна |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Коригування швидкості | Немає |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Побутовий |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Макс. ширина захоплення | 40 см |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴
