
Газонокосарка механічна Husqvarna 64 (9649540-02)
7 499 ₴
- В наявності
- Код: 9649540-02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель 64 із системою стриження Novocut має унікальну характеристику — регульовану висоту стриження (до 55 мм). Вона сконструйована так, що зручна в експлуатації навіть під час роботи у високій траві. Ідеально підходить для газонів, які не вимагають частого стриження
Конструктивні особливості:
Міцний і одночасно легкий валик для максимальної зручності
Для чудової якості стриження та максимальної надійності
Дуже легко штовхати навіть у високій траві. Ідеальне рішення для газонів, що рідко скошуються. Просте регулювання пальцем висоти скошування до 55 мм
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Чехія
Виробник — Husqvarna
Тип — газонокосарка
Тип газонокосарки — механічна
Матеріал деки — сталь
Колеса, матеріал — пластик
Викидання трави — назад, у травозбірник
Об'єм травозбірника — 45 л
Ширина скошування — 40 см
Кількість рівнів висоти скошування — 4
Регулювання висоти скошування — центральна з додатковою пружиною
Максимальна висота скошування — 56 мм
Мінімальна висота скошування — 12 мм
Привод коліс — немає
Діаметр передніх коліс — 221 мм
Діаметр задніх коліс — 221 мм
Тип ручок — метал
Регулювання висоти ручки — немає
Підшипники коліс, передні/задні — немає
Ручки складані — немає
Мягкая рукоятка – да
Колісна база — 64 см
Вага — 8.7 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Газонокосарка механічна Husqvarna 64
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 12-56 мм |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 40 см |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Матеріал бака | тканинний |
| Об'єм резервуара | 45 л куб. м |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | несамохідна |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Чехия |
| Щаблі висоти стрижки | 4 |
| Тип | Механічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴
