
Газонокосарка бензинова Husqvarna GX 560 (9706175-01)
39 999 ₴
- В наявності
- Код: 9706175-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna GX 560 — комерційна газонокосарка для ділянок, які важко косити за допомогою газонокосарки або травокосарки. Завдяки спеціальній технології повітряної подушки вона забезпечує чудовий результат на дуже крутих і складних зонах. Конструкція виробу та технологія двигуна дають змогу використовувати її на схилах до 45°.
Конструктивні особливості:
Плаває на повітряній подушці та легко скошує в будь-якому напрямку
Легко скошувати на ділянках із перешкодами, як-от квіткові клумби, дерева та біля країв
Безупинно завантажує на схилах із кутом до 45° завдяки системі змащування двигуна, що розкидається олива
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — газонокосарка
Тип газонокосарки — бензинова
Номінальна потужність на робочих обертах — 3.4 кВт
Номінальна потужність на робочих обертах — 3150 об/хв
Виробник двигуна — Honda
Модель двигуна — GCVX-170
Об'єм циліндра — 166 cm3
Система змащення двигуна — розбризкування
Охолодження двигуна — повітряне
Ширина скошування — 50.5 см
Кількість рівнів висоти скошування — 3
Регулювання висоти скошування — центральна
Максимальна висота скошування — 30 мм
Мінімальна висота скошування — 10 мм
Привод коліс — немає
Тип ручок — «комфорт»
Ручки складані — так
Мягкая рукоятка – да
Ручка з бічним настроюванням — немає
Керування дросельною заслінкою — немає
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 86 дБ (А)
Рівень шуму — 96 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 97 дБ (А)
Вібрація на ручці Handlebar — 3.3 m/s2
Вага — 18.0 кг
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Газонокосарка бензинова Husqvarna GX 560
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Об'єм паливного бака | 0.91 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 10-30 мм |
| Заповнений індикатор | Немає даних |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 50.5 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Матеріал бака | не комплектується |
| Потужність | 3400 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.6 л.с |
| Оберти двигуна | 3150 об./хв |
| Об'єм двигуна | 166 см3 |
| Об'єм резервуара | не комплектується куб. м |
| Об'єм бака для олії | 0.4 л |
| Особливості | Пересувається на повітряній подушці |
| Коригування висоти | синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | несамохідна |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Польща |
| Щаблі висоти стрижки | 3 |
| Тип | Бензинова |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴


