
Газонокосарка бензинова Husqvarna LB 146Р (9676562-02)
12 249 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9676562-02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Удосконалена газонокосарка з чудовими показниками мульчування та легким запуском. Легка композитна дека й ергономічна ручка забезпечують чудову маневровість, тоді як вдосконалене мульчувальне лезо створює менші, тонші зрізи трави, які швидко абсорбуються в газон, усуваючи потребу в прибиранні трави і зменшуючи потребу в добривах. Ваш газон підживлює себе сам.
Конструктивні особливості:
Ергономічне та комфортне кермове колесо з легкодоступними органами керування
Змінний кут нахилу та висота ручки забезпечує першокласну ергономіку
Ручки, що складаються, економить простір під час зберігання та транспортування
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — газонокосарка
Тип газонокосарки — бензинова
Номінальна потужність на робочих обертах — 1.9 кВт
Номінальна потужність на робочих обертах — 2900 об/хв
Потужність — 2.6 к.с.
Виробник двигуна — Briggs and Stratton
Модель двигуна — 500E
Об'єм циліндра — 140 cm3
Система змащення двигуна — розбризкування
Охолодження двигуна — повітряне, вентилятор
Матеріал деки — ABS plastic
Матеріал коліс — пластик
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 957.9 г/кВт·год
Ширина скошування — 46 см
Викидання трави — мульчування
Кількість рівнів висоти скошування — 3
Регулювання висоти скошування — двоважільне
Максимальна висота скошування — 70 мм
Мінімальна висота скошування — 35 мм
Привод коліс — немає
Тип ручок — «ергономічні»
Підшипники коліс, передні/задні — так
Ручки складані — так
Мягкая рукоятка – да
Ручка з бічним настроюванням — немає
Керування дросельною заслінкою — немає
Розмір передніх коліс — 170 мм
Розмір задніх коліс — 170
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 81 дБ (А)
Рівень шуму — 93 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 95 дБ (А)
Вібрація на ручці Handlebar — 4.6 m/s2
Площа газону — 700 м2
Тактність двигуна — 4
Об'єм паливного бака — 0.8 л
Об'єм оливи в картері — 0.6 л
Колісна база — 58 см
Вага — 19.0 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Газонокосарка бензинова Husqvarna LB 146Р
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 35-70 мм |
| Заповнений індикатор | Немає даних |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 46 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Матеріал бака | не комплектується |
| Потужність | 1900 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.6 л. |
| Оберти двигуна | 2900 об./хв |
| Об'єм двигуна | 140 см3 |
| Об'єм резервуара | не комплектується куб. м |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Площа прибирання | 700 кв.м |
| Коригування висоти | синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | несамохідна |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Польща |
| Щаблі висоти стрижки | 3 |
| Тип | Бензинова |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 249 ₴
